Хірургічне відділення

Розташоване: хірургічний корпус, 2 поверх.
Завідуючий відділенням: Коляда Володимир Степанович – лікар вищої категорії заслужений лікар України.
Тел. кабінету завідуючого: (044-94) 4-42-44;
тел. ординаторської: (044-94) 4-42-44.

Консультації завідуючого відбуваються по п’ятницям з 09.00-11.00 години в поліклініці: проводиться прийом хворих, обстеження на планові операції, ВК, ВКК, і амбулаторні операції.

У відділенні працюють 17 лікарів хірургів, враховуючи лікарів поліклініки, дитячої лікарні і військкомату. З них  3 хірурги мають вищу категорію, 12 – першу категорію, 1- другу; 4 лікарі постійно працюють в поліклініці, один з них проктолог, один хірург працює в порядку черги в військкоматі.

Відділення розраховане на  75 ліжок;  палати 1, 2, 3 містні з усіма зручностями, обладнані функціональними ліжками, телевізорами, холодильниками. Термін перебування на стаціонарному лікуванні до операції становить 1,8 доби, після операції – 6 діб.

Відділення забезпечене необхідним інструментарієм, сучасною наркозною апаратурою, лапароскопічною апаратурою та має три операційні. Використовуються сучасні діагностичні та інструментальні методи обстеження: УЗО, КТ, колоноскопія, ФМДЗС, загально - клінічні, лабораторні, бактеріологічні методи.

Виконуються різноманітні  операції пацієнтам: з усіма видами екстреної хірургічної патології органів черевної порожнини, при виразковій хворобі 12-ти палої кишки та шлунку, жовчнокам'яній хворобі, в тому числі і лапароскопічні втручання, при різних видах гриж, при варикозному розширенні вен, при непухлинних і пухлинних захворюваннях товстого кішківника та багато інших.

Відділення надає кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну допомогу як жителям міста так і села (168 тис. населення). За 2011 рік було зроблено 2015 оперативних втручання.

Лікарі хірургічно відділення постійно підвищують свій професійний рівень приймаючи участь в різноманітних семінарах, конференціях, з’їздах.