Кардіологічне відділення

Розташоване: терапевтичний корпус, 4 поверх.
Завідуючий відділенням: Бабич Іван Йосипович.
Тел. кабінету завідуючого: (044-94) 4-41-38;
тел. ординаторської: (044-94) 4-41-38.

Лікарі відділення:
Шапіро Жанна Петрівна – лікар вищої категорії;
Кравчун Зореслава Миколаївна – лікар першої категорії;
Рудницька Інна Анатоліївна – лікар першої категорії;
Юрченко Дмитро Олегович – лікар першої категорії;
Шаповал Володимир Олексійович – лікар першої категорії.

Графік прийому:
Консультації завідуючого кардіологічним відділенням проводяться щодня з 11.00 до 16.00 у відділенні кардіології хворих, які направлені на госпіталізацію лікарями поліклініки та із сільських лікарських дільниць. Для госпіталізації у відділення необхідне направлення від кардіолога або сімейного лікаря, ЕКГ.

Кардіологічна служба функціонує у складі лікарні з 1978 року. На базі відділення багато років працюють відомі фахівці: Старосельцева Г.В., Верещага М.І. Лікарі відділення постійно приймають участь у конгресах, симпозіумах, конференціях за фахом в Україні, підвищують свій професійний рівень. Співробітники відділення постійно прагнуть до розширення можливостей діагностики та лікування серцево-судинних захворювань із залученням новітніх методик. За останні роки широко використовується тромболітична терапія в лікуванні інфаркту міокарда.

Відділення кардіології розраховане на 60 ліжок, палати на 1-2-4-6 ліжок. За рік у кардіологічному відділенні лікується 2200-2500 чоловік.

Відділення забезпечене сучасним обладнанням. У відділенні використовуються сучасні діагностичні та інструментальні методи обстеження, а саме: загально - клінічні, лабораторні методи, ВЕМ, ЕХО, ЕКГ, холтеровське моніторування ЕКГ, комплексне ультразвукове дослідження органів черевної порожнини. Відділення надає стаціонарну допомогу пацієнтам різних вікових груп. Проводиться діагностика, консервативне лікування серцево-судинної системи та ревматологічних захворювань.

При зверненні в БЦРЛ Ви можете розраховувати на високопрофесійну допомогу наших спеціалістів, які дотримуються принципів, закладених в старому латинському девізі римських лікарів: «Arte et humanitate, labore et scientia! (Мистецтвом і людинолюбством, працею і знанням!)».