Медичні огляди відділення платних послуг

Броварська центральна районна лікарня є одним із медичних закладів Броварщини. Лікарня має І категорію акредитації, ліцензію Міністерства охорони здоров'я та медичну практику від 04 жовтня 2012 року серія АД№071035.

Відповідно до Постанови КМУ від 17.09.1996р. №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» (зі мінами та доповненнями) та наказів від 21.05.2007р. №246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», від 21.05.2013р. №150 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» відділення платних послуг Броварської ЦРЛ надає послуги згідно з функціональними повноваженнями державними і комунальними закладами, а саме: медичні огляди: попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів, медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди.

Відділення повністю укомплектоване всіма необхідними лікарями-спеціалістами, які пройшли курси з питань професійних захворювань. А також відділення оснащене всім необхідним обладнанням та апаратурою: переносний ЕКГ-апарат, портативний спірограм та аудіометр. У розпорядженні лікарні є сучасний пересувний цифровий флюорограф, пропускна здатність якого 100-170 чоловік за робочу зміну. Якщо буде проходити медичний огляд більше 50 чоловік, можливо організувати виїзд спеціалістів та пересувний цифровий флюорограф на  Ваше підприємство. Забезпечуємо наркологічний та психіатричний огляд з видачею сертифікатів.

Колектив відділення платних послуг працює злагоджено та професійно. Робота спрямована на попередження та виявлення на ранніх стадіях професійних захворювань. Вчасно виявлення захворювань з подальшим лікуванням дає змогу зберегти працездатність населення та попередити хронізацію процесу та запобігти ускладненням.

Запрошуємо фізичних та юридичних осіб проходити медичні огляди в Броварській ЦРЛ. Якість та швидкість проходження медичного огляду гарантуємо.

Для цього створені умови для проходження медичних оглядів без черг, так звані «зелені коридори» - фіксований час для флюорографічного, бактеріологічного обстеження та здачі аналізів.

За подальшою інформацією звертатися за телефоном 4-42-06.