Приймальне відділення

Розташоване:
Терапевтичний корпус, 1 поверх. Графік роботи Пн. – Пт. 8.00 – 15.30.
Хірургічний корпус, 1 поверх. Графік роботи: цілодобово.

Завідуюча відділення: Созанська Ольга Петрівна. Тел. (04494) 4-41-34.

Лікарі відділення:
Ріос  Ріос Хорхе Вісентійович – лікар-терапевт;
Рогальська Майя Петрівна – лікар-терапевт;
Сягайло Сергій Анатолійович – лікар-терапевт;
Шкот Сергій Петрович – лікар-терапевт.

Приймальне відділення є  тією структурою, з якої починається госпіталізація пацієнтів. Від оперативності і злагодженості роботи колективу відділення залежить не лише нормальне функціонування лікарні, але передусім, здоров’я і життя пацієнта!

У відділенні проводиться організаційно-методична, консультативна допомога населенню міста Бровари і Броварського району.

Виконує функції приймально-сортувального  і диференційно-діагностичного відділення багатопрофільної лікарні на 600 ліжок.

Завдання:

  • формування потоків пацієнтів і методичне сортування;
  • обстеження, уточнення  діагнозу і надання невідкладної допомоги пацієнтам;
  • планова госпіталізація пацієнтів в спеціалізовані відділення Броварської ЦРЛ;
  • оформлення і ведення облікової медичної документації;
  • проведення санітарно - гігієнічних заходів пацієнтів, що надходять у відділення стаціонару;
  • збір інформації про рух пацієнтів у відділеннях стаціонару (вступ, проведення, виписка);
  • взаємодія із службою екстреної допомоги, з органами міліції, іншими лікувально-профілактичними установами міста та області.

Приймальне відділення оснащене: дефібрилятором, сатурометром,  ЕКГ – монітором, вакуум-аспіратором, ручним апаратом штучної вентиляції легенів, набором для інтубації.

Відділення працює в цілодобовому режимі по наданню екстреної допомоги і обслуговує потоки пацієнтів по направленню СМП, поліклініки, осіб, що звертаються самостійно. Для цього в лікарні є структурні підрозділи, що забезпечують усі етапи лікувально-діагностичного процесу невідкладних станів.

В середньому щодобове навантаження на приймальне відділення складає від 40 до 130 чоловік; середнє почасове навантаження 10-20 чоловік в денний час і 2 людини в нічний.

Невідкладну медичну допомогу надає лікарська бригада у складі лікаря приймального відділення (терапевта) і чергових лікарів відповідних відділень стаціонару лікарні (хірург, гінеколог, травматолог, невропатолог, анестезіологи). При необхідності можливе посилення цієї бригади  лікарями – консультантами, завідуючими відділень.

У роботі широко використовуються методи лікарських консультацій і консиліумів з обов’язковим проведенням термінових лабораторних, рентгенологічних, ангіографічних, ендоскопічних, ЕКГ, КТ і інших досліджень з одночасним проведенням невідкладних медичних заходів.

Відділення укомплектоване медикаментами для надання невідкладної допомоги. Запас медикаментів постійно поповнюється на вихідні, святкові дні, черговий час.

Особлива увага приділяється проведенню лікувально-діагностичних заходів пацієнтам, постраждалим в результаті дії зовнішніх чинників. Доля таких звернень складає до 20% щорічно.

Постійна увага приділяється питанням надання медичної допомоги при шокових станах, астматичному струсі, гострих отруєннях, та ін. В цілому показник ургентності звернень складає 27%.

Таким чином, приймальне відділення є диференційно-діагностичним і консультативним центром в області, що працює в цілодобовому режимі.

Працює служба «Стіл довідок».